(Notes) Notes (2019)

Судові реєстри (докети) у США.

У цьому році я написав декілька програм для судової системи США. Ніяких NDA я не підписував, тому могу викласти, як виглядають судові докети у США. Вони доступні вільно, але отримання їх коштує деякі гроші. Звичайно, Юнікорт розсилає зацікавленим особам два таких реестра на день. А адвокати ретельно вивчають ці реєстри та пропонують клієнтам свої послуги. Наприклад одна адвокатська контора прохала мене відібрати справи де сума позиву більше $25,000 та адреси обвинувачених. Зрозуміло, що вони будуть потім дзвонити, писати та пропонувати клієнтам свої послуги.

У США два сайта розповсюджують реєстри розглядання справ у судах - https://unicourt.com/ та https://legal.thomsonreuters.com/en/products/westlaw. Можливо комусь буде це корисно як працює судова система у США, рівень ії відкритості. Формати трошки різні, якщо Юнікорт дає навіть ім'я адвоката (якщо він вже є у справі), то ВестЛо такого не дає.

Сподіваюсь, що з часом і в нас буде якась подібна система. Зверніть увагу також, скільки тисяч справ надходить до одного судді на добу. Що правда, більшість справ однотипна та відкладається, якийсь Хуан Харлос не в змозі заплатити проценти по кредитам банку. Та взяти з нього нема чого, абощо вулицю його викинути, але "Я же отец, бла-бла-бла, у меня 10 детей, бла-бла-бла." Таких справ, мабуть 99% і всі вони просто відкладаються суддями.

Отже нище приклади реестрів реальних судових справ у обох форматах. Щоб вони не гуглилися я запаролив файли, пароль "1".

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19>  <20>  <21
Link to this page: http://www.vb-net.com/Dockets/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <CHAT ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>