(About me) About me

English.

Мене взагалі цікавила англійська мова сама по собі, вона побудована точно так як українська (але не так як кацапська!), наприклад "Do you love me" має український еквівалент "Чи кохаєш ти мене", тобто частка DO та ЧИ має однакову функцію. До того ж українська мова (коли вона не була оскотінена кацапською мовою) була граматично побудована як англійська, наприклад "Ворота СЯ открили", але кацапи (щоб принижувати нас та відірвати від своїх) оскотинили нашу мову на кацапський кшталт до "Ворота открилиСЯ". Також безліч старовинних українських слів є безпосередньо калькою загальноєвропейских слів, починаючи з МАПА, СЕНС, КОЛОР, ПАПІР - (хоча й записуються в Україні бидлячими болгарскими літерами, які Україні взагалі не потрібні, навіть білоруси ними майже не користуються, лише монголи обожнюють кирилицю).

Нажаль, друзі, більшість нотаток у моєму блозі написані на кацапській мові, лише з 2014/2015 років будь-які технічні блоги або каменти у програмах я пишу саме українською. Мої колишні статті у цьому блозі, що значно переробляються - теж переробляються українською.


Звіти перед замовниками я звичайно роблю англйською мовою, наприклад.

В мене на сайті збереглась деяка кількість різноманітних дидактичних матеріалів по вивченню англійської мови, наприклад:


Також я багато разів проходив різноманітні тести англійською мовою.


Але, незважаючи ні на що, значну кількість топіків у своєму блозі я пишу саме українською.

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19>  <20>  <21>  <22>  <23
Link to this page: //www.vb-net.com/EnglishArticles/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <CHAT ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>